درباره ما

قفسه سوپرمارکت

وین شلف در سال ۱۹۹۹ با هدف تولید سیستم های قفسه بندی فروشگاهی و تجهیزات مرتبط در ترکیه تاسیس شده است. ما با افزایش روزآمد ظرفیت تولید و استفاده از خلاقیت در تولید محصولات به همراه بهره مندی از مدرن ترین ماشین آلات اروپایی توانسته ایم طیف گسترده ای از محصولات مورد نیاز فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها را تامین نموده و سهم قابل ملاحظه ای را در بازار شرکت های پیشرو بدست آوریم. از همین رو صادرات ما به ۱۵ کشور مختلف در سه قاره اروپا ، آفریقا و آسیا شهرتی بی نظیر را برای ما به ارمغان آورده است.

سازگاری روندهای تولید و انطباق عملکرد محصولات بر استانداردهای زیست محیطی و سلامت انسان از دیگر شاخصه های محصولات وین شلف است که اهتمام ما را به حفظ محیط زیست و ایفای مسئولیت های اجتماعی نشان می دهد.

وین شلف علاوه بر کمک به اشتغال پایدار برای کارکنان خود ، همچنان به استفاده از منابع خود برای بهبود تمام لایه های صنعت خرده فروشی و توسعه کسب و کار همکاران و مشتریان خود مصر است.

وین شلف

پویایی و نوآوری مطابق با خواسته های مشتریان
قفسه های فروشگاهی وین شلف یکی از محبوبترین سیستم های قفسه بندی خرده فروشی برای هر سوپرمارکت ، هایپرمارکت ، داروخانه ، ابزار فروشی ، فروشگاه اسباب بازی ، فروشگاه پوشاک و سایر مشاغل خرده فروشی است. محصولات وین شلف به گونه ای طراحی و تولید شده اند که طیف وسیعی از اقلام فروشگاهی را نمایش می دهند. تجهیزات فروشگاهی وین شلف در سایزها و رنگ های مختلف در دسترس است ، بنابراین شما انعطاف پذیری زیادی در انتخاب عمق و ارتفاع بر اساس نیازها و کاربری های فروشگاهتان دارید. همچنین ما می توانیم به عنوان سفارش های اختصاصی به شما کمک کنیم تا با انتخاب رنگ های متنوع و خاص به فروشگاه خود جلوه ای متفاوت ببخشید.
قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی- قفسه سوپرمارکت - قفسه هایپرمارکت - قفسه بندی فضاهای تجاری
با اکسسوری های وین شلف براحتی می توانید محصولات مختلف را در قفسه ها ساماندهی کرده و فروشگاهی استاندارد با کاربری آسان داشته باشید. انواع قفسه های دو طرفه ، دیواری ، قفسه های جزیره ای ، قفسه نان و شیرینی ، قفسه های میوه و سبزیجات ، قفسه های لوازم خانگی و طیف گسترده ای از سایر محصولات که در وب سایت ما قابل مشاهده است را می توانید برای فروشگاه خود سفارش بدهید.

درخواست مشاوره

با پرکردن مشخصات زیر کارشناسان ما در سرسع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت